preloading

برند Operon

  1. صفحه اصلی
  2. برندها
  3. برند Operon

OPERON یک کمپانی اسپانیایی است که در سال ۱۹۷۳ تأسیس شد و طی سال‌های گذشته در زمینه نوآوری و تحقیق و توسعه IVD مشغول به فعالیت بوده است. این شرکت در زمینه تشخیص بالینی، همچنین در زمینه دامپزشکی و صنایع غذایی فعالیت دارد.

شرکت اپرون دارای گواهینامه‌های ISO 9001 و ISO 13485 مطابق با cGMP است. OPERON بیش از ۶۵ نیروی ماهر و باتجربه دارد که ۲۰ نفر از آن‌ها در بخش تحقیق و توسعه فعالیت می‌کنند. این شرکت تمام زنجیره ارزش ‌افزوده یک تست جدید IVD را کنترل می‌کند. این امر با تولید مواد خام اولیه شروع سپس، تولید کیت های آزمایشگاهی و فروش تست IVD از طریق توزیع‌کنندگان یا از طریق شبکه‌های همکاران به مصرف‌کنندگان را شامل می شود.

OPERON در زمینه‌های مختلف فعالیت دارد:

  • آزمون‌های سریع (Lateral Flow Test) با بیش از ۲۰ سال تجربه کار بر روی نسل سوم تست‌های کمی با کمک ذرات فلورسنت و دستگاه خوانش قابل‌حمل POC یا Point Of Care.
  • آزمون‌های مولکولی، بر اساس دو فناوری مختلف: هیبریداسیون روی نوار (محصولات Opegen) و الیگو ایمونوکروماتوگرافی (محصولات OligoGen). تمام این محصولات مبتنی بر به هیبرید شدن قطعات DNA تکثیر‌شده توسط PCR معمولی به وسیله ی پروب های خاص هستند.

نمایندگی انحصاری برترین برندهای تجهیزات پزشکی و کیت‌ های آزمایشگاهی

آخرین مقالات